Bitcoin Ranges po $11,400. Przesuń się, ale gdzie dalej?

Ogromny rajd Bitcoina wziął go ponad 11.400 dolarów w tym tygodniu, ustawienie krypto Twitter płonąć z rakiet emojis i sześć figurek prognozy. Po jego ogromny ruch jednak, co jest bardziej prawdopodobne, propozycja jest okres odpoczynku i zakres, ewentualnie z dalszych spadków niższe, które pozwoliłyby big cap alts miejsce do uruchomienia.

Bitcoin ustanawia zasięg
Od czasu gdy mamut Bitcoin’a osiągnął 11 400 $, skonsolidował się w przedziale od 10 700 $ do 11 200 $:

Zakres Bitcoin’ów

Gdyby Bitcoin miał nogi, aby przebić się przez obszar 11.200 dolarów z woluminem, to patrzymy w kierunku luki CME 11.795 dolarów jako kolejny opór. Spadek poniżej 10 700 dolarów nie byłby w żaden sposób niepokojący – w rzeczywistości jest to o wiele bardziej prawdopodobne niż przepchnięcie. Po tak niestabilnym posunięciu należy spodziewać się okresu dalszej konsolidacji, często na niższych poziomach niż Bitcoin, który jest obecnie wyświetlany.

Bitcoin spadł już do 10.600 dolarów, co może okazać się spadkiem, ale coś bliższego poziomowi 10.000 dolarów w okresie tygodni należy się spodziewać, zanim Bitcoin będzie szukał kolejnego etapu w górę. Wszystko do tego poziomu jest w porządku, chociaż spadek i codzienne zamykanie poniżej niedawno przekroczonej linii oporu byłoby problematyczne:

Tendencja Bitcoinów

Alts Look to Make Hay While Bitcoin Rests
Idealnym scenariuszem dla inwestorów byłby okres konsolidacji w okolicach 11.000 dolarów marki Bitcoin, co pozwoliłoby na przeniesienie zysków na akcje o dużej kapitalizacji, co już zaczęli robić:

Big Caps

Jeśli Bitcoin rzeczywiście wziąć oddech po swoim ogromnym ruchu w tym tygodniu powinniśmy zobaczyć więcej z tych samych działań, z ETH, XRP, i LTC w szczególności ustawić, aby duże zyski przeciwko Bitcoin przed królem, mam nadzieję, robi dalsze postępy w górę. Zwłaszcza LTC wygląda na dobrze ustawione do wielkiego ruchu:

Wykres Litecoin

Oczywiście nie jest możliwe, aby zdyskontować Bitcoin Evolution czyniąc ten następny nogę w górę, zwłaszcza z koronaawirusem drugiej fali zbliża się w Europie i USA, aby przejść na kolejny splurge drukowania pieniędzy, które mogłyby wysłać wskaźnik dolara amerykańskiego ponownie w dół.